top of page

Thirty-seven
powerful steps
to success

Як спрацював науковий сектор у 2021? 

Як Титан! Як ніколи в історії юрфаку! І це факт! Наші титанічні зусилля –  унікальний досвід навіть у цілому в державі, адже жодних аналогів подібних стрімких та високих результатів серед вишів в Україні немає! Перевірено!

Але ж про все по порядку…

 

У січні 2022 року підбито підсумки діяльності наукового сектору студентської ради юридичного факультету Запорізького національного університету, за минулий рік.

 

Зауважимо, що колектив наукового сектору оновлений у січні 2021 року, до його складу увійшли студентки 1-го курсу: Пряникова Поліна Валентинівна, Кочетова Поліна Сергіївна та Лях Дар’я Аркадіївна. Тож для всіх нас це абсолютно новий шлях з несподіваними викликами, з якими ми дружно впорались та досягли вершин успіху!

IMG_0114.jpg

Polina Prianykova

International Human Rights Defender on AI,
Author of the First AI Constitution in World History,
Student of the Law Faculty & the Faculty of Economics

Головою наукового сектору обрана Polina Prianykova, переможниця Всеукраїнського конкурсу наукового есе, англійською, на тему: «Права людини в епоху розвитку Штучного Інтелекту» серед студентів юридичних факультетів України, який організовано ELSA – The European Law Student’s Association.  

Будучи зовсім юними дівчатками, ми змогли подолати всі перешкоди і нам вдалось значно активізувати юридичну діяльність у науковій сфері (із вжиттям ярких і сучасних міцних репутаційних заходів) та досягнуто системних позитивних результатів.

Про нас дізнались у ряді найкращих вищих учбових закладів планети! Ми стали успішними учасниками міжнародних науково-практичних конференцій та різноманітних наукових заходів. Наші праці і дослідження увійшли до інтернаціональних наукових Збірників.

Завдяки професійній англомовній комунікації на рівні С1 нами розширено географію взаємодії Запорізького національного університету із науковим світом, зокрема про нас і наші досягнення торік дізнались фахівці й науковці:

  • у Київському національному університеті імені Т.Шевченка; 

  • у Національному університеті «Одеська юридична Академія»; 

  • у Гарварді, у коледжі Нокса, у New Jersey, у Вашингтоні, у Теннессі, США; 

  • у Цузі і Цюріхському університеті, Швейцарія; 

  • у ELSA – The European Law Student’s Association, ЄС; 

  • у поважній науковій раді в Афінах, Греція; 

  • у поважній науковій раді у Мельбурні, Австралія; 

  • у UNICEF; 

  • у Міжнародному Комітеті Червоного Хреста; 

  • у широкому колі вітчизняних спортсменів і бізнесменів, а також в Офісі Президента, Генерального прокурора і НАЗК України, Міністерстві освіти і науки України та Міністерстві цифрової трансформації України, серед адвокатів НААУ тощо.

Упродовж травня-червня неодноразово мною вживались заходи до залучення абітурієнтів до лав нашого університету та підготовлено публікації відповідного характеру, які розміщено на офіційному сайті ЗНУ.

 

Ми активно працювали у науковій сфері і влітку!

 

До науки ми регулярно долучаємо небайдужих і зацікавлених студентів!

З усіма необхідними заходами безпеки, у період карантинних обмежень, двічі: у лютому та листопаді 2021 року, нами організовано і проведено на факультеті інтелектуальну гру «Brain Ring». Нам всім та адміністрації дуже сподобалось!

Окрім того, після перемоги на Всеукраїнському конкурсі від ELSA, я сформувала групу однодумців, підбила підсумки своєї правозахисної діяльності впродовж 2020 року, та одночасно виступила у січні 2021 року як Міжнародний правозахисник з питань Штучного Інтелекту і моя правозахисна місія знайшла широку підтримку на міжнародному рівні та в Україні, зокрема у науковій спільноті:

  • офіційною установою Євросоюзу – Officer Europe Direct; 

  • Europa Institute при Цюріхському університеті, Швейцарія; 

  • на Міжнародній науково-практичній конференції в Афінах, Греція;

  • на Міжнародній науково-практичній конференції у Мельбурні, Австралія;

  • на Всеукраїнській науково-практичній конференції, серед організаторів якої, у числі інших, значиться Комітет Верховної Ради України з питань цифрової трансформації та Національна академія правових наук України.

 

І активна робота триває!  

 

Три місяці в Україні проводилось голосування за петицією Президентові, в якій я порушила питання про встановлення Дня Штучного Інтелекту задля сучасного оновлення всього спектру суспільних відносин та законодавства в країні! Необхідної кількості голосів цього разу ми не набрали, але ж порушили тишу й розширили коло однодумців, адже за цим майбутнє!

 

Взяла активну участь online (разом зі студентами Національного Університету «Одеська юридична Академія») упродовж жовтня 2021 року, у курсі лекцій, англійською, про Інститути ЄС, які проведено викладачами і науковцями EuropaInstitute при Цюріхському університеті, Швейцарія. 

Неодноразово спілкувалась з професорами і викладачами Цюріхського університету, відповідала на питання, розповідала про свої досягнення у правозахисній діяльності та дослідженні права ЄС і законодавства світу в цілому, зокрема щодо імплементації Штучного Інтелекту у законодавчу площину кожної країни. 

Лектор гер Майер публічно визнав мене експертом у сфері правового регулювання діяльності Штучного Інтелекту і вказав, що спеціалісти з цих питань зустрічаються, на жаль, рідко.

За підсумками, у порядку заохочення, мене запросили на екзамен, під час якого, англійською, успішно підтвердила свої знання права та Інститутів Європейського Союзу та отримала один із кращих показників. 

 

Упродовж листопада взяла активну участь у Спецпроекті «Угода про асоціацію Україна – ЄС» за підтримки Європейського Союзу. За наслідками мною на відмінно складено фінальний іспит та отримано Електронний Сертифікат ЄС. 

 

Та багато-багато іншого!..

 

Отже, діяльність наукового сектору проводиться у руслі та пліч-о-пліч з моєю правозахисною місією та все це також стало запорукою наших успіхів! /Докладна інформація узагальнена нижче, у форматі Таблиці/. 

 

Політика кожної розвинутої країни світу, у тому числі заявлена Президентом, Урядом та Верховною радою України, а також місцевою владою, спрямована на підтримку талановитої молоді та молодої науки.

 

Можливо наведені досягнення стануть підставою для підтримки та заохочення талановитої молоді – студенток 2-го курсу Запорізького національного університету, якими у свій вільний час зроблено реальний апгрейд у позитивній популяризації Запорізького краю та України у світі.

Заздалегідь вдячні за розуміння і підтримку!

 

Інформацію доведено до ректорату, адміністрації та пресслужби ЗНУ.

 

Січень, 2022 року

Polina Prianykova

Screenshot 2024-06-16 at 22.58.02.png

We are all like-minded people!

IF YOU ...

SUPPORT POLINA PRIANYKOVA'S INITIATIVES ON HUMAN RIGHTS ACTIVITIES IN THE SPHERE OF AI 

ARE INTERESTED IN GLOBAL CHANGES PERTAINING TO AI

ARE EAGER TO CHANGE THE WORLD FOR THE BETTER

CONTACT 

Telegram: @pollypriany

Facebook: @pollypriany

  • Facebook
  • Telegram
Blue & Green Network Chain Letter N Brand Logo-7.png

Subscribe to Our Newsletter

Thanks for submitting!

© 2020-2025, POLINA PRIANYKOVA | INTERNATIONAL HUMAN RIGHTS DEFENDER ON AI

bottom of page